Jsme autorizovaný servis značky HAL3000

Oprava v záruční době:

Nestává se to často, ale když už vás váš počítač HAL3000 odmítá poslouchat a je ještě v záruce, využijte bezstarostného servisu:

Na vámi zakoupený výrobek HAL3000 je poskytována servisní služba „BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000“, která vám zaručí co nejrychlejší a nejpohodlnější opravu vašeho PC v případě poruchy. Stačí jen zavolat na infolinku a vše ostatní včetně odvozu, opravy a zpětného dovozu na vámi určené místo již zařídí naše servisní organizace. A to vše zcela zdarma. Tato služba se vztahuje na všechny záruční opravy s výjimkou neoprávněných případů uvedených v reklamačním řádu. Více se dozvíte z letáku přiloženého k vašemu počítači, nebo si ho můžete stáhnout zde.

Máte-li ovšem pocit, že počítač by měl raději vidět odborník na vlastní oči, přivezte jej k nám osobně, podíváme se na něj, v systému založíme novou reklamaci a počítač ve velmi krátké době opravíme.

Vaši návštěvu si, prosím, objednejte raději telefonicky předem, může se stát, že nebudeme v kanceláři přítomni.

Oprava v pozáruční době:

Nestává se to často, ale když už vás váš počítač HAL3000 odmítá poslouchat a už není v záruce, využijte našeho autorizovaného servisu:

Počítač zdarma prohlédneme, zjistíme závadu a navrhneme případnou opravu či jiné řešení. V případě zastaralého a neopravitelného kusu zdarma zařídíme ekologickou likvidaci a navrhneme nákup nového počítače ve velmi přijatelných cenách.

Vaši návštěvu si, prosím, objednejte raději telefonicky předem, může se stát, že nebudeme v kanceláři přítomni.

napište nám

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů GDPR